Kontakt z agentem

Emerytury i inwestycje

Odpowiedzialność cywilna

O mnie

Swoją wiedzę zdobyłam na studiach wyższych magisterskich, a dzięki wykonywanej przeze mnie pracy miałam możliwość systematycznie ją pogłębiać. Natomiast dzięki wieloletniemu doświadczeniu w działalności opartej na kontaktach z Klientami, zdobyłam odpowiednie doświadczenia oraz predyspozycje, by zrozumieć i odpowiednio Państwa obsługiwać. Od 2018 roku jestem Agentem Ubezpieczeniowym, a dzięki ciągłemu dokształcaniu się i pracy z ludźmi, moje predyspozycje i kwalifikacje są jeszcze lepiej dopasowywane do pracy w tym zawodzie. Praca, którą wykonuję jest zarówno moją pasją, jak również ogromną odpowiedzialnością. Każdego z Państwa traktuję indywidualnie, by zaspokoić Państwa potrzeby, tak aby w życiu codziennym towarzyszyło Państwu poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Satysfakcja moich Klientów to zaufanie, jakim mnie Państwo darzycie współpracując ze mną i polecając mnie swoim rodzinom, znajomym oraz współpracownikom. Moi Klienci doceniają moją rzetelność, cierpliwość, pomoc, dyspozycyjność oraz skuteczno??ć.

Wyślij wiadomość

Poznaj produkty PZU